Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fakty o PCD

15. 10. 2006

 Obrazek

2O ŽHAVEJCH FAKTŮ O PCD

1. The Pussycat Dolls (PCD) vzbikly v roce 1995, od té doby se u nich vystřídala spousta děvčat. Skupinu založila špičková choreografka Robin Antin.

2. Zpočátku šila pro Dolls všechny kostými jejich zakladatelka Robin Antin sama, dnes se outfity pořizují na míru ve firmách jako je Victoria´s Secret.

3. PCD původbě vznikly jako výlučně taneční záležitost, teprve po pár měsících začaly doopravdy zpívat. Při svých počátečních vystoupeních v L.A. pouze otevíraly ústa na známé songy. Teprve v roce 2003 začala zakladatelka Robin Antin měnit skupinu v pěveckou formaci. Při veřejných castinzích hledala nové členky, které také umějí zpívat.

4. Jako jedna z Pussycat Doll zahájila svou kariéru např. Carmen Electra, teprve potom dostala nabídku do televizního seriálu Pobřežní hlídka.

5. Herec Johnny Depp, majitel baru Viper Room, byl tančícími panenkami doslova unesen. Skupina proto v letech 1995 až 2001 v tomto prominentním klubu vystupovala pravidelně každý čtvrtek.

6. Christina Aguilera, Gwen Stefani, Brritany Murphy, Charlize Theron, Paris Hilton a Pamela Anderson byly tančícími kočičkami tak nadšené, že chtěly bezpodmínečně hostovat v jejich vystoupeních - bez nároku na honorář ! Dosud se na jevišti v PCD objevilo celkem 25 hostujících tanečnic.

7. Herec Leonardo DiCaprio, zakladatel časopisu Playboy Hugh Heffner a zpěvák skupiny Kiss Gene Simmons také patří k velkým fanouškům PCD. Leo dokonce angažoval  Dolls pro jednu svou narozeninovou párty - údajně prý za honorář 500 tisíc dolarů.

8. PCD v roce 2003 účinkovaly ve filmu  Charlieho andílci.

9. PCD hráli v klipu Trouble zpěvačky Pink, Nicole natočila s Willem Smithem song If U Can´t Dance na jeho album Lost And Found.

10. Momentálně v PCD vystupují : Ashley Roberts (23), Melody Thorton (21), Kimberly Wyatt (23), Nicole Scherzinger (27), Carmit Bachar (31), Jessica Sutta (23). Nicole je hlavní zpěvačkou skupiny.

11. Poselství Pussycat Dolls zní : Chceme vyprovokovat ženy, aby svá těla předváděly ve vzrušujícím spodním prádle. Chceme je povzbudit, aby si samy zpívaly a tancovaly před zrcadlem a prostě si to užívaly.

12. V prvním singlu Don´t Cha rapuje Busta Rhymes, a tak má i on podíl na mnoha prvních místech tohoto hitu ve světových hitparádách.

13.  Ashley uvádí jako svůj nejoblíbenější seriál Právo a pořádek, je velkou fanynkou skupiny Maroon5 a svou roli v Pussycat Dolls popisuje jako flirtující, ale nevinná.

14. Melody byla jako jediná z PCD angažovaná při veřejném castingu.

15. Kim nevynechá seriál Plastická chirurgie s.r.o., společně se zakladatelkou Robin Antin navrhuje pro PCD kostými a má teriéra který se jmenuje Zeus.

16. Nicole se narodila na Honolulu jako dítě havajsko-rusko-filipínských rodičů, byla muzikálovou hvězdou na Brodwayi (např. jako Velma Kelly v muzikálu Chicago) a jako jediná ze šesti PCD také sama píše songy.

17. Carmit si opakovaně pouští DVD s filmem Tygr a Drak, je fanynkou kapely No Doubt, už osm let si barví své původně blondaté vlasy na zrzavo a je v PCD ze všech děvčat nejdéle : deset let.

18. Jessica miluje film Americká krása, v televizi se nejraději dívá na Sex ve městě, má ráda skupinu The Blach Eyed Peas a je hrdou paničkou psa - křížence, který se jmenuje Star Lit Sutta.

19. Make-up Pussycat Dolls vyrábí firma Stila.

20. Do budoucnosti se plánuje ještě kolekce PCD prádla, parfém, videohry, televizní a filmové projekty.

 

Obrazek